All

Czerwcowe premiery na XBOX-a

Nie każdy lubi grać jedynie na komputerze, zwłaszcza w darmowe gry hazardowe automaty hot spot. Dlatego też sporo osób ma w domu konsole, w tym XBOX-a. Ponieważ przed nami kolejny miesiąc, chcielibyśmy przyjrzeć się temu, jakie będą ciekawe czerwcowe premiery gier właśnie na XBOX-a. Zapraszamy zatem do sprawdzenia naszej listy.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

4 czerwca swoją premierę będzie miała polska gra Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Seria ta na przestrzeni lat stała się dość rozpoznawalną marką. Tym razem dzieło CI Games przeniesie nas na Bliski Wschód, gdzieś w region Syrii i Libanu. Jako snajper-najemnik naszym zadaniem będzie wykonywanie różnych zadań. Większość z nich polegać będzie na eliminacji lokalnych watażków. Do dyspozycji mamy oczywiście profesjonalny karabin, jak i inne bronie. W grze ma pojawić się 5 sporych map, na których to do wykonania będą główne i poboczne zadania.

Ninja Gaiden: Master Collection

10 czerwca ukaże się trylogia Ninja Gaiden w zupełnie nowej, zremasterowanej wersji. Dzieło Koei Tecmo i Team Ninja zawierać będzie 3 tytuły: Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2, a także Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Mamy tutaj do czynienia z fikcyjnym światem, w którym to żyje nasz bohater – ninja Ryu Hayabusa. W pierwszej części wyruszamy na misję pomszczenia naszego kanu oraz jednoczesnego odnalezienia specjalnego ostrza. W kolejnych odsłonach możemy jednak kierować innymi bohaterami. W grach przemieszczamy się z punktu A do punktu B, po drodze eliminując zarówno ludzkich, jak i nadprzyrodzonych przeciwników. Przy okazji ważna jest tu eksploracja i wykonywanie zadań.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

22 czerwca pojawić powinna się gra Dungeons & Dragons: Dark Alliance od Tuque Games. Jest to tytuł przede wszystkim stworzony z myślą o rozgrywce online. Naszym światem są tutaj Zapomniane Krainy, zaś główną postacią mroczny elf – Drizzt Do’Urden. Oprócz niego możemy jeszcze wybrać dla siebie krasnoluda Bruenora Battlehammera, barbarzyńcę Wulfgara czy łuczniczkę Catti-brie. Każde z nich różni się wyglądem, stylem walki czy uzbrojeniem. Jak typowy RPG, pozwala nam śledzić bohatera z pozycji TPP. Głównym zadaniem jest po prostu eksploracja, walka, wykonywanie zadań i expienie postaci. Oczywiście można tu grać zarówno samotnie, jak i w towarzystwie 3 innych graczy.

Scarlet Nexus

25 czerwca pojawi się gra dla miłośników jRPG-ów. Dzieło od Bandai Namco Entertainment wprowadza nas do futurystycznego miasta New Himuka. W odległej przyszłości ludzkość odkryła sposób na zapewnienie sobie mocy psychokinetycznej. Naszym bohaterem jest młody chłopak, Yuito Sumeragi. Jest on członkiem pewnej organizacji o nazwie OSF, która przystępuje do walki z Innymi. Są to niezwykle niebezpieczne istotny, które polują na ludzkie mózgi. Zgodnie z duchem konwencji jRPG, naszym zadaniem jest tu oczywiście eksploracja, wykonywanie zadań oraz walka z różnymi przeciwnikami. Wraz z postępem nie tylko będziemy zwiększać możliwości swego bohatera, lecz również poznamy więcej na temat otaczającego nas świata.

Curved Space

29 czerwca będziemy mogli zagrać w Curved Space od Only By Midnight. Jest to produkcja z gatunku twin-stick shooter. Wcielamy się tutaj w postać pilota, który siada za sterami tak zwanej latającej żniwiarki. Wyznaczone zostaje nam zadanie uporania się z inwazją niebezpiecznych, kosmicznych pająków. Musimy zatem w różnych lokacjach wyruszyć na łowy. Z czasem przyjdzie nam również walczyć z różnymi bossami. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu możemy jednak zwiększać możliwości swojego statku, zwłaszcza pod względem uzbrojenia. Gra ma cechować się bardzo dynamiczną rozgrywką, kolorowym i wybuchowym stylem.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button